Україна призупинила роботу у ПАРЄ, - нардеп Береза

Делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ надалі.

Україна призупинила роботу в ПАРЄ. Про це написав на своїй сторінці в Facebook член української делегації в Асамблеї народний депутат Борислав Береза, передають Патріоти України.

“Українська делегація в ПАРЄ призупинила роботу на сесії, окрім тих моментів, коли підіймаються питання оскарження повноваженнь російської делегації”, – написав він.

Нардеп Володимир Ар’єв додав, що делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ надалі.

Також делегація звертається до президента та МЗС негайно виробити чітку позицію щодо подальшої участі України у відповідних органах Ради Європи.

Списують все на Китай: В ЄС, незважаючи на санкції, захотіли відновити співпрацю із Росією

понеділок, 16 грудень 2019, 14:15

У Європейському союзі заговорили про можливе відновлення співпраці з Росією у низці економічних областей, щоб врівноважити надмірний вплив Китаю, передають Патріоти України. "Ми спостерігаємо за відносинами Росії та Китаю у рамках тієї логіки, що ми в...

Хіти тижня. "Жрите теперь мельдоний, запивайте настойкой боярышника. Расплата за Крым тоже придет", - Береза про покарання Росії

понеділок, 16 грудень 2019, 14:00

"Российский спорт - это яркое отражение всей российской парадигмы жизни. Ничего не хотят добиваться честно", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. Всегда что-то крали, чтоб добиться результата. Крали чужую ист...