Україна призупинила роботу у ПАРЄ, - нардеп Береза

Делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ надалі.

Україна призупинила роботу в ПАРЄ. Про це написав на своїй сторінці в Facebook член української делегації в Асамблеї народний депутат Борислав Береза, передають Патріоти України.

“Українська делегація в ПАРЄ призупинила роботу на сесії, окрім тих моментів, коли підіймаються питання оскарження повноваженнь російської делегації”, – написав він.

Нардеп Володимир Ар’єв додав, що делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ надалі.

Також делегація звертається до президента та МЗС негайно виробити чітку позицію щодо подальшої участі України у відповідних органах Ради Європи.

Жириновський розповів, що Росія "зробить з Україною" після розділу країни на частини

вівторок, 23 липень 2019, 19:44

Одіозний політик переконаний, що правління Володимира Зеленського буде перервано новою революцією, яка не обійдеться без крові. Жириновський заявив про необхідність надати автономію Донбасу, а так само право мати власні суди і поліцію. У той же час він...

Зробив їх обох: На мажоритарному окрузі нардепа Пашинського соратник Порошенка в останній момент обігнав і "Слугу народу"

вівторок, 23 липень 2019, 19:29

Володимир Арешонков є народним депутатом восьмого скликання від БПП. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів на 64 окрузі (Житомирська область). За результатами обробки протоколів, на виборах до Верховної Ради переміг самовисуванець Вол...