Спуску агресору не буде: Україна різко відповіла Путіну на слова про "один народ"

Росії час визнати реальність і дозволити Україні жити як суверенній державі. Український дипломат відреагував на слова президента Росії Володимира Путіна про "один народ". Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк на 1320-му засіданні Постійної ради ОБСЄ, передають Патріоти України.

Він заявив, що намір Росії підірвати державність, суверенітет і територіальну цілісність України залишається незмінним.

"Путін знову говорив про те, що росіяни і українці нібито є одним народом. Через 30 років після розпаду Радянського Союзу, добре відомого триваючою практикою "Тюрми народів" Російської імперії, російському керівництву пора визнати реальність і дозволити Україні жити в світі як суверенній національній державі", - заявив Цимбалюк.

Україна закликає Російську Федерацію відмовитися від незаконної окупації Криму, мілітаризації Чорного і Азовського морів і припинити агресію. Виступаючи на засіданні, дипломат вказав на те, що триваюча агресія Росії проти України має безліч аспектів, будь то перешкоди для свободи судноплавства або обмеження на перетин лінії зіткнення цивільними особами.

"Це не наша війна і нас там немає": Хезболла відреагувала на інформацію щодо рекрутування ліванських воїнів росіянами

субота, 13 серпень 2022, 18:59

Ігор Осташ, надзвичайний і повноважний посол України в Лівані, зазначив, що серед військових найманців на російському боці є невелика кількість сирійців, а щодо ліванських боєвиків, то можемо однозначно говорити, що таких майже немає, передають Патріот...

Хто і чому прослуховує журналіста Віталія Портникова - Микола Княжицький

субота, 13 серпень 2022, 18:50

"Ми познайомилися з Віталієм Портниковим у Львові у 1988 році. Він тоді працював для "Молоді України", яка була найбільшою україномовною газетою, а я - для Львівського радіо. З тих пір ми товаришуємо. У нас часто схожі етичні і ціннісні оцінки подій. П...