Україна ризикує "здати" Донбас: Американський військовий попередив про небезпеку

Присутність миротворчих сил на лінії розмежування означатиме, що "там вже не зовсім українська територія".

Гаррі Табах. Фото: Апостроф.

Офіцер ВМС США у відставці Гаррі Табах заявив, що введення на окуповану територію Донбасу миротворчої місії ООН може означати "здачу цієї території", передають Патріоти України.

"Все залежатиме від того, як домовляться", – сказав він. "По-перше, яким буде склад миротворчих військ, солдати з яких країн будуть в них входити. По-друге, де вони будуть перебувати: на державному кордоні чи на лінії розмежування", – пояснив офіцер.

За його оцінками, "Путін погодиться на те, щоб миротворчі війська стояли на боці "ЛНР", "ДНР" і України, він не погодиться, щоб вони стояли на державному кордоні". У цьому контексті він зауважив, що присутність миротворчих сил на лінії розмежування означатиме, що "там не зовсім ваша територія, як, наприклад, в Абхазії".

Він додав, що, "якщо війська ООН будуть розташовуватися на всій окупованій території України, і ви захочете зайти і зайняти свою територію, ви не зможете цього зробити, тому що там стоять війська ООН. Це означає, що цю територію ви нібито здали під управління ООН".

Офіцер зауважив, що, навіть якщо миротворча місія ООН – тимчасовий захід, вона може тривати дуже довго. "В Абхазії це теж був тимчасовий захід, але коли прийшли росіяни, вони миротворців звідти вигнали – і все. Миротворці, які стоять на Синаї, стоять там вічно. І скільки вони ще там стоятимуть, невідомо". "Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Це стосується і збройних конфліктів", – сказав Табах.

Джерело: Обозреватель

"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...