"Україна сама визначає свої військові цілі": У Німеччині заявили, що визволення Криму за допомогою німецьких танків буде законним

У Німеччині заявили, що визволення Криму за допомогою німецьких танків буде законним. Генеральний секретар Соціал-демократичної партії ФРН Кевін Кюнерт наголосив, що Україна сама визначає свої військові цілі. Про це повідомляє канал n-tv, передають Патріоти України.

Кюнерт зазначив, що Німеччина не встановлювала і не встановлюватиме жодних обмежень щодо того, які території Україна буде звільняти за допомогою танків Leopard 2.

Він наголосив, що наша країна бореться за відновлення контролю над всією своєю територією. "Це те, про що йдеться, і Україна має рацію. Крим, як і анексовані території на півдні та сході, належать державі Україна. Звичайно, претензії на те, що це їхнє і що вони повинні знову контролювати його, є абсолютно законними", – сказав він.

Проте, за словами Кюнерта, наразі півострів не може бути звільнений військовим шляхом. Водночас він завірив, що Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно.

"Україна сама визначає свої військові цілі, а разом з ними і питання про те, коли може настати момент, коли можна сісти за стіл переговорів", – додав генеральний секретар СДПН.

Нагадаємо, Німеччина офіційно погодилася надати Україні 14 танків Leopard 2. Також уряд ФРН запевнив, що дозвіл на реекспорт цих німецьких машин отримають усі країни, які готові передати свої танки Україні.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц запевнив Україну в подальшій підтримці. Водночас він вважає, що кремлівський диктатор Володимир Путін готується до довгої війни, отже, рішення надати Україні танки Leopard є дуже чітким сигналом для нього.

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...

Окупанти дозволили вивчати українську мову на захоплених територіях, але не все так просто

п’ятниця, 29 вересень 2023, 21:43

Ворог насичує свої школи на тимчасово окупованих територіях пропагандою. Чергову партію з 2 тис. підручників завезли на Херсонщину. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. На захоплені території росіяни завезли підру...