"Україна сама визначає свої військові цілі": У Німеччині заявили, що визволення Криму за допомогою німецьких танків буде законним

У Німеччині заявили, що визволення Криму за допомогою німецьких танків буде законним. Генеральний секретар Соціал-демократичної партії ФРН Кевін Кюнерт наголосив, що Україна сама визначає свої військові цілі. Про це повідомляє канал n-tv, передають Патріоти України.

Кюнерт зазначив, що Німеччина не встановлювала і не встановлюватиме жодних обмежень щодо того, які території Україна буде звільняти за допомогою танків Leopard 2.

Він наголосив, що наша країна бореться за відновлення контролю над всією своєю територією. "Це те, про що йдеться, і Україна має рацію. Крим, як і анексовані території на півдні та сході, належать державі Україна. Звичайно, претензії на те, що це їхнє і що вони повинні знову контролювати його, є абсолютно законними", – сказав він.

Проте, за словами Кюнерта, наразі півострів не може бути звільнений військовим шляхом. Водночас він завірив, що Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно.

"Україна сама визначає свої військові цілі, а разом з ними і питання про те, коли може настати момент, коли можна сісти за стіл переговорів", – додав генеральний секретар СДПН.

Нагадаємо, Німеччина офіційно погодилася надати Україні 14 танків Leopard 2. Також уряд ФРН запевнив, що дозвіл на реекспорт цих німецьких машин отримають усі країни, які готові передати свої танки Україні.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц запевнив Україну в подальшій підтримці. Водночас він вважає, що кремлівський диктатор Володимир Путін готується до довгої війни, отже, рішення надати Україні танки Leopard є дуже чітким сигналом для нього.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...