"Україна собі цього не дозволяла": Зеленський відреагував на заяву США про втручання у вибори

Володимир Зеленський заявив, що запобігання втягуванню України у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання національної безпеки нашої держави.

Президент України Володимир Зеленський запевнив Сполучені Штати Америки, що Україна не дозволить собі будь-яке втручання у вибори в США і не завдасть шкоди партнерським відносинам. Про це Зеленський написав у Facebook, передають Патріоти України.

Нагадаємо, розвідка США вважає, що Росія здійснює втручання в американські вибори за допомогою дій народного депутата України Андрія Деркача, оскільки український нардеп намагається дискредитувати кандидата в президенти від Демократичної партії Джозефа Байдена.

Зеленський у відповідь на цю заяву заявив, що запобігання втягуванню України у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання національної безпеки нашої держави. Президент додав, що громадянам України «слід, м’яко кажучи, утримуватися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами у США» та не дозволяти собі вирішувати на цьому будь-які свої особисті політичні чи бізнесові проблеми.

«Як президент України ще раз хочу підкреслити і свою особисту принципову позицію, і фундаментальну позицію нашої держави в цілому. Ніколи й за жодних обставин неприйнятно здійснювати будь-яке втручання в суверенні вибори іншої країни. Ще раз запевняю наших партнерів, що Україна не дозволяла й не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори і тим самим завдати шкоди нашим довірчим і щирим партнерським відносинам зі США», – додав Зеленський.

"​Уже сейчас ясно, что эскалация готовилась заранее. Прежде всего, к этому готовился Азербайджан в согласовании с Турцией", - Куса про масштабні бої за Нагірний Карабах

понеділок, 28 вересень 2020, 8:37

Между Арменией и Азербайджаном мощная эскалация. В этот раз речь идёт о Нагорном Карабахе. Минобороны Азербайджана рано утром в воскресенье объявило о полномасштабном наступлении по всей линии фронта. Формальный повод - артиллерийские обстрелы на линии...

Підбита техніка і багато загиблих: У мережу потрапило відео з місця боїв у Нагірному Карабасі

понеділок, 28 вересень 2020, 8:17

Наслідки боїв на кордоні Азербайджану та Вірменії, які пройшли в неділю, 27 вересня, зняли на відео, передають Патріоти України. Роликом, що демонструє втрати ВС Азербайджану в зіткненнях у невизнаному Нагірному Карабасі, поділилося так зване міністерс...