Україна стоятиме на своєму: Кулеба назвав умову України для запуску "Північного потоку-2"

Україна виступає проти "Північного потоку-2" і умовою його запуску має бути деокупація українських територій і енергобезпека України. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба у понеділок, повідомляє "Європейська правда", зазначають Патріоти України.

Міністр наголосив, що "Північний потік-2" — це насамперед загроза безпеці Україні, а не лише економіці. "Ми проти "Північного потоку-2". Умовою його запуску має бути деокупація українських територій і енергобезпека України. Це буде чесна компенсація загроз", - заявив Кулеба у своєму Twitter.Глава МЗС зазначив, що таку позицію висловив на переговорах минулого тижня у Берліні.

З архіву ПУ. Так хто тепер "барига"? Поліція перекривала рух, щоб Зеленський зміг заїхати на дачу в Конча-Заспі, хоча він обіцяв "бути як усі"

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:10

Президент Володимир Зеленський порушує власні слова про те, що “кортеж президента - такий же учасник руху, як і всі”. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Михайло Ткач і опублікував фотодоказ, передають Патріоти України. . “Близько де...

Диктатор Лукашенко підписав указ щодо позбавлення білоруського громадянства за "екстремізм"

четвер, 5 серпень 2021, 23:36

Олександр Лукашенко підписав указ, який передбачає позбавлення громадянства "за участь в екстремістській діяльності". Зокрема, в документі йдеться про іноземців, які отримали громадянство Білорусі, повідомляє прес-служба Лукашенка, зазначають Патріоти ...