Україна та Молдова отримають статус кандидатів на членство в ЄС

У понеділок, 13 червня, члени Європейської комісії обговорили надання Україні, Молдові та Грузії статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Про це у своєму мікроблозі Twitter повідомив журналіст "Радіо Свобода" Рікард Юзвяк, передають Патріоти України.

За його словами, 13 червня у Єврокомісії відбулися попередні дебати щодо заявок на членство в Європейському Союзі, які були надіслані Україною, Грузією та Молдовою.

Рікард Юзвяк припустив, що Київ і Кишинів отримають статус кандидата на вступ, але з певними умовами. Остаточне рішення, за словами журналіста, країни-члени Євросоюзу винесуть наступного тижня.

"Європейська комісія сьогодні провела попередні дебати щодо заявок на членство України, Грузії та Молдови. Виглядає як статус кандидата з умовами для України та Молдови, але під питанням залишається заявка Грузії. Дискусії у п'ятницю та держави-члени винесуть остаточний вердикт наступного тижня", — додав Юзвяк у своєму Twitter.

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...