
Україна планує запуск пілотного проєкту для повернення своїх громадян, які перебувають за кордоном. На початку 2025 року стартує пілотний проєкт між Україною та Німеччиною. Про це повідомив радник президента України Олександр Камишін на 7-му Німецько-українському бізнес-форумі, передають Патріоти України.
Основна мета проєкту полягає в поверненні українців, які були змушені залишити країну через війну чи інші обставини. Особливу увагу планується приділити залученню громадян до оборонної сфери, де вони зможуть працювати на об’єктах оборонпрому.
Камишін відзначив, що, окрім пілотного проєкту, Україна активно розширює виробництво сучасної зброї та розвиває оборонну промисловість. Він підкреслив, що у 2024 році країна виготовить значно більше зброї, ніж могла собі дозволити раніше, і до 2025 року обсяг оборонного виробництва може досягти 30 мільярдів доларів.
Також планується, що у першій половині 2025 року запрацює українсько-німецька програма під егідою нового Міністерства єдності, яка сприятиме поверненню українців на батьківщину та забезпеченню їх робочими місцями у стратегічно важливих галузях, зокрема в оборонній промисловості.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...