
Пропагандисти Кремля зганьбилися з черговим фейком. На російському телебаченні показали сфабрикований відеосюжет про саперів. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Він показав сюжет, який російські медійники підготували для своїх глядачів. У ньому хотіли показати, як "доблесні російські вояки" в Україні дбають про безпеку громадян. На кадрах видно, як сапери ретельно розміновують території. Але, судячи з ракурсу, оператор йшов прямо по мінному полю - не додумався знімати їх ззаду.
"72-а бригада дещо помітила: ми воюємо з ідіотами 8.0. Для телебачення рф готувався сюжет в стилі - "наши войска размініруют теріторію Украіни, щоб люді спокойно жилі, рф молодци... Але чомусь оператор ходить перед саперами, там де мають бути міни", - йдеться у дописі.
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...