Україна втрачає ініціативу: Експерт вказав на тривожний момент з санкціями проти Росії

Експерт з тимчасово-окупованих територій Інституту чорноморських стратегічних досліджень Юрій Смілянський заявив, що нинішня українська влада в протистоянні з Москвою навіть не намагається перехопити ініціативу. Про це він розповів в коментарі "Апострофу", передають Патріоти України.

"Наскільки можна судити з інформації, яка просочується в ЗМІ, приблизно з серпня 2019 років Київ не ввів жодної нової санкції проти Росії. У цьому відношенні війна для нашої влади "закінчилася", хоча насправді економічні інструменти ведення війни - це все, що на даний момент є в України. В питанні створення умов для деокупацію Криму нинішня влада робить те ж саме, що і попередня. Минула влада також заміряла настрої суспільства на предмет подачі води до Криму. нинішня "моно-влада" відрізняється лише тим, що вони в силу різних причин роблять і говорять дурниць більше, ніж їх попередники", - вважає Юрій Смілянський.

Виявилося що російські провокації в Азовському морі і спроби заблокувати порти в Бердянську та Маріуполі більше турбують США, ніж українську владу. Подібні тенденції намітилися ще при президенті Петру Порошенко. Але якщо при президенті Порошенко Банкова голосно говорила про "міжнародну підтримку і рішучі реформи", то при президенті Володимиру Зеленському - влада невпинно говорить про "мир", не пояснюючи толком, як його досягти.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...