Україна вийшла на перше місце у світі за обсягами постачання зброї зі США, - Washington Post

Україна випередила Ізраїль та Єгипет за обсягами отриманої від США військової допомоги Про це повідомляє Washington Post, передають Патріоти України.

За даними видання, лише з початку повномасштабного російського вторгнення, обсяг американської допомоги Україні склав $3,8 млрд. При цьому новим пакетом допомоги на $40,1 млрд передбачено $20 млрд на оборону.

У 2020 фінансовому році найбільшим у світі отримувачем військової допомоги США був Ізраїль, якому виділили $3,3 млрд. Єгипет отримав $1,3 млрд, Йорданія - $510 млн. WP зазначає, що з 2014 до 2021 року США надали Києву військової допомоги на $2,7 млрд.

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...