
Україна залишилася без Чорноморського флоту, тому завданням влади є посилення і відновлення кораблів на нових принципах для забезпечення безпеки регіону. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко, передають Патріоти України.
За його словами, навіть при мінімальних фінансових можливостях потрібно продовжувати роботу в Чорноморському регіоні. "Це [відновлення флоту] дуже дорого. Але є альтернативні методи забезпечення нашої безпеки на цьому етапі. Ми не можемо будувати крейсери, можливо, вони нам і не потрібні щонайменше в якомусь найближчому майбутньому, але є інші методи відповіді агресору або захисту наших інтересів узбережжя", – сказав він.
"Починаючи від ракетних засобів, які дозволять нам відповісти на можливу атаку і висадку десанту... продовжуючи москітним флотом, який ми можемо будувати, перехід від артилерійських катерів броньованих до ракетних масованих систем, а потім поступово відновлювати програму і корвети, і будувати фрегати, і все, що нам необхідно для того, щоб бачити, що відбувається насправді. Поліпшити взаємодію, обмін інформацією з країнами-членами альянсу. Це ті заходи, які можна вживати", – пояснив Пристайко.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...