Україна завдала удару по крейсеру "Москва" завдяки даним розвідки США, - ЗМІ

Збройні Сили України атакували крейсер "Москва" після того, як отримали дані про його точне розміщення. Цю інформацію Україні надала розвідка США, передають Патріоти України.

Однак Штати не брали участі в ухваленні рішення атакувати російський корабель. Про це повідомляє американська преса з посиланням на анонімних чиновників США.

Україна атакувала "Москву", завдяки даним розвідки США

Розвідувальні дані, якими поділилися США, допомогли Україні потопити російський крейсер "Москва", – мовиться у повідомленні. Попередньо відомо, що на борту корабля було від 418 до 618 людей. Досі точно невідома остаточна кількість жертв, адже офіційна Москва постійно змінювала риторику.

США не ухвалювали рішення атакувати "Москву"

Анонімні чиновники з США заявили, що атака на корабель сталась після того, як українські військові запитали американців про корабель, який пливе в Чорному морі на південь від Одеси. Після цього розвідка Штатів:

  • ідентифікувала його як "Москву";
  • допомогла підтвердити його місцезнаходження, після чого українці поцілили в корабель.

"США не знали заздалегідь, що Україна збирається атакувати "Москву", і не причетні до рішення про удар", – запевнили американські чиновники. Вони пояснили, що рішення щодо ракетної атаки на корабель ухвалювала Україна.

Працює над захистом окупантів: Китай допомагає РФ виробляти бронежилети, - Politico

вівторок, 28 березень 2023, 17:24

Китай допомагає Росії виробляти захист для російських окупантів, які були відправлені для вбивства українців. Виявилося, що китайські компоненти активно імпортуються російським виробником бронежилетів, які пов'язані з Росгвардією і правоохоронними орга...

Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...