Україна завдала удару по крейсеру "Москва" завдяки даним розвідки США, - ЗМІ

Збройні Сили України атакували крейсер "Москва" після того, як отримали дані про його точне розміщення. Цю інформацію Україні надала розвідка США, передають Патріоти України.

Однак Штати не брали участі в ухваленні рішення атакувати російський корабель. Про це повідомляє американська преса з посиланням на анонімних чиновників США.

Україна атакувала "Москву", завдяки даним розвідки США

Розвідувальні дані, якими поділилися США, допомогли Україні потопити російський крейсер "Москва", – мовиться у повідомленні. Попередньо відомо, що на борту корабля було від 418 до 618 людей. Досі точно невідома остаточна кількість жертв, адже офіційна Москва постійно змінювала риторику.

США не ухвалювали рішення атакувати "Москву"

Анонімні чиновники з США заявили, що атака на корабель сталась після того, як українські військові запитали американців про корабель, який пливе в Чорному морі на південь від Одеси. Після цього розвідка Штатів:

  • ідентифікувала його як "Москву";
  • допомогла підтвердити його місцезнаходження, після чого українці поцілили в корабель.

"США не знали заздалегідь, що Україна збирається атакувати "Москву", і не причетні до рішення про удар", – запевнили американські чиновники. Вони пояснили, що рішення щодо ракетної атаки на корабель ухвалювала Україна.

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...

"Трохи жаль тупих орків, яких покинули": Кім повідомив, що увесь керівний склад окупантів втікає за Дніпро

субота, 13 серпень 2022, 17:44

Російське командування терміново переміщується на лівобережну частину Херсонської області. Така масова "евакуація" керівного складу російської армії розпочалася після виведення Збройними Силами України усіх мостів через Дніпро, завдяки яким російському...