Україна зірвала переговори з МВФ? У Кабміні розставили крапки над "і"

Кабінет міністрів повідомив, що переговори про нову програму співпраці України з Міжнародним валютним фондом ведуться і перебувають у активній стадії, передають Патріоти України.

"Місія МВФ під головуванням Рона Ван Родена розпочала свою роботу в Києві 12 вересня і продовжує зустрічі з членами уряду за розкладом. Переговори між Україною і МВФ знаходяться у активній стадії", – заявила прес-служба уряду.

У Кабміні зазначили, що на сьогоднішній день залишається у силі 14-місячна програма stand-by. "Вона була розроблена як перехідна програма для сприяння макроекономічної стабільності України в період двох виборів: президентських і парламентських", – повідомили представники уряду.

У Кабміні також додали, що за час свого перебування в Києві місія МВФ ознайомилася зі станом справ в Україні, планами уряду на найближчі кілька років і побажала подальшої співпраці.

"Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати Програма дій уряду, яка буде презентована Кабінетом міністрів 29 вересня 2019 року", – резюмували в уряді.

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.

Чехи побили "комсомольців ГРУ", котрих викликали до обложеного активістами посольства Росії в Празі

неділя, 18 квітень 2021, 20:15

Під час цього до місця мітингу прийшли група прихильників Росії, що складалася з 10 осіб. Один з противників рішення чеської влади включив гучномовець, проте мікрофон був вирваний у нього з рук. В результаті між прихильниками і противниками РФ трапилас...