Україна знов понесла втрати на Донбасі

Упродовж цієї доби, 18 березня, в зоні проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Загинув український воїн, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр ОС.

Недалеко від населеного пункту Південне, що неподалік Горлівки, окупанти відкривали вогонь із заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 і 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Внаслідок ворожого обстрілу один військовослужбовець зазнав кульового поранення несумісного з життям.

Поблизу населеного пункту Водяне, що на Приазов'ї, російсько-окупаційні війська обстріляли позиції українських захисників, використовуючи міномети 120-го калібру і гранатомети різних систем, а в передмісті Богданівки - автоматичні станкові гранатомети і стрілецьку зброю.

На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали у відповідь вогонь.

Москва дала знати про власну слабину: Лавров пригрозив Україні "комплексом заходів", а потім виявив готовність відновити переговори "в будь-який час"

вівторок, 23 червень 2026, 15:48

Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...

"Запальна" ніч у Криму знищено стратегічний міст, і загалом понад 60 цілей

вівторок, 23 червень 2026, 15:10

У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...