Україна знищила ППО ворога 4-ма літаками, коли НАТО підніме свої - від РФ нічого не залишиться, - Арестович

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович упевнений убезглуздості шантажу з боку Росії, чого б він не торкався - катастрофи на АЕС, ядерної зброї або захоплення Сувалкського коридору. Як він заявив в ефірі "Фейгін LIVE", сьогодні військове командування РФ віддає накази, яке військо вже не в змозі виконувати, передають Патріоти України.

"Російські вище керівництво із завзятістю, гідною кращого застосування, продовжує в своїх же власних військах підривати віру не тільки в перемогу (в неї вже ніхто не вірить), а в хоч якусь адекватність дій командування",-говорить він.

Радник голови ОПУ наголошує, що російські військові вже не вірять навіть у те, що війну вдасться нормально завершити, не те що виграти. Арестович описує ситуацію в російській армії як управлінську і стратегічну кризу. У цій ситуації Росія вдається до шантажу. "Ядерний шантаж, це ж повним ідіотом треба бути. Зерновий не пройшов - вони вирішили ядерний влаштувати", - зазначив він.

Радник голови ОПУ впевнений у безглуздості такого шантажу, чого б він не торкався - катастрофи на АЕС, ядерної зброї або захоплення Сувалкського коридору.

"Можна нагадати дуже просту річ. Чотири українські літаки з протиударними ракетами старими, 86-го року, знесли всі російські С-300, С-400 з правого берега. Просто нуль. Це чотири українські літаки. У НАТО в одному повітряному ударі, коли йому знадобиться, підніме 2100 літаків. Який Сувалський коридор? До Уралу не буде нічого живого, нічого не залишиться. Я маю на увазі військову техніку, по мирних ніхто бити не буде, звісно. Протягом 3 діб нічого не залишиться взагалі. Кому ви загрожуєте? На що ви там вказуєте? Які аварії на атомних станціях? Ми чого від Путіна боялися - втрати адекватності з розривом сорочки, ядерної зброї, мобілізації. А вони втрачають адекватність не як десантник біля фонтану, вони втрачають адекватність як такий ось нещасний першокласник, якого четвертокласники за жуйку забили в кутку школи. Ще трохи і доламають", - сказав він.

За словами Арестовича, це тінь того, що на путінський режим чекає грандіозна катастрофа. "Ці люди намагаються це перебити меседжами про взяття там третьої і другої стінки корівника в Пісках? Це ж просто...", - додав він.

Путін оголосив анексію окупованих територій України: Що сказав диктатор

п’ятниця, 30 вересень 2022, 15:27

Президент РФ Володимир Путін оголосив анексію окупованих територій Україні. Він підписав договір про так званий "вступ до складу Росії нових територій", йдеться про Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області. . Перші подробиці. Про анексі...

У Вовчанську затримали зрадника, який допомагав російським військовим захопити місто

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:49

У деокупованому Вовчанську правоохоронці затримали зрадника, який допомагав російським військовим захопити місто. Як повідомляє прес-центр Служба безпеки України, місцевий мешканець перебував у розшуку за державну зраду, передають Патріоти України. За ...