"Україна зробила неймовірне": Курт Волкер оцінив здобутки ЗСУ на полі бою і дав прогноз щодо ходу війни

"Україна зробила неймовірне": Курт Волкер оцінив здобутки ЗСУ на полі бою і дав прогноз щодо ходу війни

У війні проти держави-терориста Росії Україна зробила неймовірне, а її військові показали надзвичайну силу, здібності і рішучість у захисті своєї землі. Україна виживе як суверенна незалежна європейська демократія, однак для цього доведеться пройти довгий шлях від тієї точки, де ми зараз перебуваємо.

Про це заявив колишній спеціальний представник США з питань України Курт Волкер в ексклюзивному інтерв’ю "Радіо Свобода".

Він висловив захоплення українським народом і армією, але наголосив, що у Росії багато зброї і солдатів, і вона використовуватиме їх без розбору.

"Вони не мають можливості захоплювати нові території, і це означає, що коли вони атакують, вони можуть знову запускати ракети по містах. І це жахливо для цивільного населення", – зазначив Волкер.

Він також відзначив успіхи української армії на Херсонщині, зауваживши, що там є великий прогрес.

Читайте також: США готові обстоювати суверенітет України, – Блінкен

"Але велика частина територій все ще контролюється Росією. І в українців попереду довгий шлях, щоб відвоювати і повернути свої території, перемогти російські сили і змусити Росію визнати, що вона більше не заволодіє частинами України", – попередив він.

Щодо закінчення війни в Україні Волкер наголосив, що ніхто наразі не має чіткого розуміння цього, але його необхідно знайти.

"Моя особиста відповідь на це питання: Росія має покинути Україну і повернутися в межі своїх кордонів. Якщо Росія продовжить свій імперіалістичний курс – це небезпека для всіх нас: для Європи, для США. Це така сама ідеологія, яка спричинила Другу світову війну. І ми не хочемо повторення цього", – наголосив ексспецпредставник США.

Читайте також: США планують передати Україні зенітні ракетні комплекси NASAMS: названо терміни

Він пояснив, що мир настане тоді, коли РФ погодиться повернутися на свою територію, але навряд це відбудеться скоро.

"Від Європи та Сполучених Штатів ми чуємо дуже нечіткі формулювання, який вигляд буде мати закінчення війни. Одне з них – допомогти Україні зайняти сильну позицію та розпочати мирні переговори. Але поки Путін не збирається домовлятися, який це буде мати сенс і чи залишить він Україну? Я все ще думаю, що це потребує набагато більше рішучості та уваги, зокрема з боку наших європейських партнерів", – додав Волкер.

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...