Україна зробила все для ПДЧ, настав час НАТО: Зеленський знову закликав до рішучих дій

Президент Володимир Зеленський в день саміту НАТО зазначив, що Україна зробила все для отримання Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Тепер настав час конкретних рішень від НАТО. Про це він заявив у телефонній розмові з прем'єр-міністром Британії Борисом Джонсоном, передає сайт офісу президента, передають Патріоти України.

Повідомляється, що ключову увагу співрозмовники приділили питанням євроатлантичної інтеграції України, зокрема в контексті саміту НАТО. Зеленський підкреслив важливість чіткої перспективи членства. "Ми зробили все, що потрібно для отримання Плану дій щодо членства. Прийшов час, щоб наші партнери і союзники підтримали Україну конкретними діями і рішеннями", - заявив Зеленський.

Люди відчули у 20 км від епіцентру: На заводі "Газпрому" в РФ стався потужний вибух

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:32

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої. На заводі "Газпрому" в Західному Сибіру (Росія) стався потужний вибух, який викликав сильну пожежу. Пригода призвела до зупинки видобутку газу в регіоні і зниження ...

Як у Києві та під Черніговом готуються до військового параду до Дня Незалежності (фото)

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:22

У Києві на ДП «Антонов» почалася підготовка піших розрахунків, які братимуть участь у військовому параді в столиці України на День Незалежності. Про це повідомляють в соцмережах, передають Патріоти України.