Україна зупинила транзит нафти з Росії трубопроводом "Дружба"

Україна зупинила транзит російської нафти через південну частину нафтопроводу "Дружба". Рішення ухвалили через санкції, які зробили неможливою оплату за транзит. Про це повідомили в "Транснафті", передають Патріоти України.

Зазначається, що "Укртранснафта" з 4 серпня могла припинити транзит нафти з РФ до Угорщини, Чехії та Словаччини.

У "Транснафті" заявили, що причиною стала несплата за послуги транзиту. Річ у тім, що російська компанія не може переказати кошти через санкції Європейського Союзу. Водночас, українська компанія надає послуги на умовах 100% передоплати.

У свою чергу в Росії стверджують, що провели платіж за транзит, але гроші повернули на рахунок. Варто відзначити, що платежі обслуговує "Газпромбанк". У фінансовій установі повідомили, що платіж відхилили через сьомий пакет санкцій.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...