Україні дуже потрібна зброя: Росія може здійснити новий наступ на будь-якому напрямку, - Зеленський

Попри велику кількість втрат, командування РФ продовжує постійно ставити різні завдання перед своїми військовими, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю президента України Володимира Зеленського телеканалу ARD.

"Наступ може бути з будь-якого боку. Наступ може бути на півдні чи сході. Він (Путін - ред.) же ставив за мету вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей", - зазначив український лідер. Зеленський підкреслив, що кремлівський диктатор продовжує відправляти на смерть тисячі росіян.

"Його діти не воюють, його діти не помирають, його діти не страждають. А де його діти й онуки? Може вони на Донбасі? Підтримують там, як він каже, бідних людей, яких ображають? Чи вони на окупованих територіях стоять на сторожі порядку? Думаю, що ні. Ми їх не знайдемо з вами. І після війни, і далі. Ці люди будуть жити. Ціна цієї війни - це чужі жертви, не Путіна", - додав президент України.

Під Москвою спалахнув найбільший у Росії свинцевий завод

субота, 25 березень 2023, 23:00

Ввечері суботи, 25 березня, у російському місті Воскресенськ, що розташоване недалеко від Москви, спалахнула пожежа на металургінйному заводі "Фрегат". Про це повідомляють російські пабліки, передають Патріоти України. Наразі ні російська влада, ні про...

Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...