Україні незабаром можуть надати ППО, яке завадить РФ бити ракетами і авіацією, - нардеп

Україна вже незабаром може отримати системи протиповітряної оборони, які унеможливлять ракетні та авіаційні удари навіть у безпосередній близькості до лінії фронту. У діалозі із Заходом щодо ППО з'явився прогрес, процес поступово рухається. Про це заявив член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Федір Веніславський, передають Патріоти України.

У ефірі всеукраїнського марафону UA Разом він розповів про те, що Києву вдалося досягти прогресу на перемовинах із західним світом щодо постачання систем протиповітряної оборони. Однак процес йде не так швидко, як потрібно Києву.

"Прогрес є, і якщо раніше була певна стіна в цьому напрямку, то наразі цю стіну вже зруйновано... рухається не так швидко, як хотілося б, але рухається", - сказав Веніславський. Крім того, він висловив сподівання, що вже незабаром українська держава зможе отримати від Заходу такі системи ППО, завдяки яким ракетні та авіаційний удари з боку російського агресора стануть неможливими.

(Сподівається, що найближчим часом Україна зможе отримати сістемв ППО,- ред.), які точно зможуть зробити неможливими навіть ті авіаційні удари, які зараз наносяться (військами РФ) в безпосередній близькості до лінії фронту", - підкреслив Федір Веніславський.

У Офісі Президента відреагували на чутки щодо Тимошенка й Гайдая

понеділок, 30 січень 2023, 20:43

У різних ЗМІ ширяться чутки про те, що голову Луганської ОВА Сергія Гайдая планують призначити послом у Казахстані, а колишньому заступнику Офісу Президента України Кирилу Тимошенку Зеленський ніби запропонує посаду, коли скандал вщухне. Однак це спеку...

"Знайдеться не все": Як "Яндекс" захищає "бункерного діда"

понеділок, 30 січень 2023, 20:29

Після публікації архівів внутрішніх даних "Яндекс" пролилося світло на те, як популярний російський пошуковик цензурує видачу фото і відео на користь Кремля, інформують Патріоти України. Видача була організована у такий спосіб, щоб російський диктатор ...