Україні потрібен резерв: Федоров відповів, чи відправлятимуть повістки через "Дію"

У Мінцифри тривають обговорення щодо покращення послуг для військовослужбовців у додатку "Дія" в рамках мобілізації, втім якихось конкретних рішень щодо цього немає, передають Патріоти України.

Як зазначив в інтерв’ю РБК-Україна очільник міністерства Михайло Федоров на запитання щодо запровадження військового е-квитка, виплат, послуг і пільг "є багато різних обговорень, але поки в розробці чогось подібного немає".

При цьому він дав однозначну відповідь щодо розсилання повісток через "Дію". "Ми точно не будемо використовувати "Дію", щоб відправляти повістки. Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами треба займатися. Тому повісток в "Дії" не буде, а над іншими сервісами бувають різні обговорення, але нічого немає в роботі", - сказав він.

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону. на який так сподівались окупанти

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...