Україні потрібен резерв: Федоров відповів, чи відправлятимуть повістки через "Дію"

У Мінцифри тривають обговорення щодо покращення послуг для військовослужбовців у додатку "Дія" в рамках мобілізації, втім якихось конкретних рішень щодо цього немає, передають Патріоти України.

Як зазначив в інтерв’ю РБК-Україна очільник міністерства Михайло Федоров на запитання щодо запровадження військового е-квитка, виплат, послуг і пільг "є багато різних обговорень, але поки в розробці чогось подібного немає".

При цьому він дав однозначну відповідь щодо розсилання повісток через "Дію". "Ми точно не будемо використовувати "Дію", щоб відправляти повістки. Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами треба займатися. Тому повісток в "Дії" не буде, а над іншими сервісами бувають різні обговорення, але нічого немає в роботі", - сказав він.

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...