Україні потрібно було "віддати" РФ свої території: Трамп зробив скандальну заяву про війну

Україні потрібно було "віддати" РФ свої території: Трамп зробив скандальну заяву про війнуКолишній президент США Дональд Трамп знову заговорив про війну в Україні та потрапив у скандал. Він заявив, що Україні потрібно було укласти угоду із Росією та "віддати" їй деякі території. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю Nbc News, передають Патріоти України.

Також він додав, що якби він був президентом, то домовився б із Україною та Росією про "справедливу та чесну угоду для всіх", відповідно до якої Путін нібито б "не хотів" захопити більше українських територій.

"Були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може статися. Ви могли укласти угоду. Тож вони могли укласти угоду там, де зараз є менша територія, ніж уже захопила Росією, чесно кажучи. І ви могли укласти угоду, тоді б ніхто не загинув. У них була б угода. У них була б країна Україна", - заявив цинічно Трамп.

Далі він продовжив говорити тези російської пропаганди. Зокрема, що начебто про "війну в Україні не згадують у новинах", що означає, що "Україна програє", а також про "провальний весняний контрнаступ".

"Весняний наступ так і не відбувся. Українського весняного наступу так і не відбулося, бо зустріли стіною зброї та бомб", - без всякого сорому заявив він.

Медведєв заявив про війну з Україною "до повного знищення" та захоплення нових "споконвічних" територій

субота, 30 вересень 2023, 14:54

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що окупанти будуть вести війну з Україною "до повного знищення", передають Патріоти України. Відповідною обіцянкою чиновник відзначився на честь штучного свята, яке 28 вересня узаконив указом Путін - ...

ГУР Міноборони провело спецоперацію "Бариня" і завербувало російського військового (фото)

субота, 30 вересень 2023, 14:41

Головне управління розвідки успішно провело спецоперацію під назвою "Бариня", в результаті якої вдалося завербувати російського кадрового військового Данила Алфьорова. Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов на пресконференції, передають Патріоти ...