Українка виграла у ПриватБанку суд на 105 тис. грн - їй повернуть гроші, які зняли з кредитки шахраї

ПриватБанк програв суд своїй клієнтці, яка вимагала відмінити всі шахрайські операції зі своєї кредитки та повернути їй 105 тис. грн. Шевченківський районний суд Запоріжжя 23 січня 2023 року опублікував рішення, згідно з яким банк зобов'язаний відшкодувати збитки. Про це йдеться у матеріалах провадження 2/336/358/2023, які є у розпорядженні "Обозревателя", передають Патріоти України.

Так, ще в серпні 2021-го клієнтка банку помітила, що з її карт ПриватБанку зникають великі суми грошей. Шахраї не лише витратили всі її кошти, а й вичерпали кредитний ліміт. Усього витратили 105 тис. грн.

На цю суму: зробили перекази, купили техніку, сплатили в інтернеті невідомі послуги. Більше того, ПриватБанк не просто не допоміг своїй клієнтці повернути гроші, а й нарахував їй понад 9 тис. грн відсотків за кредитом, який використовували шахраї.

"Як вказала позивач, загальна сума неналежних переказів та несанкціонованого зняття готівки за її картковими рахунками за період з 15.08.2021 по 18.08.2021 склала 105 949 грн. Крім того, позивач вказала, що у проміжок1 по 1.2. .2021 р. АТ КБ "ПриватБанк" здійснило утримання з її власних коштів у рахунок погашення боргу за користування кредитними коштами за вказаними раніше картковими рахунками у загальній сумі 9480 грн", – йдеться у матеріалах справи.

Суд визнав, що банк відповідає за те, що з рахунку її клієнтки почали пропадати великі суми грошей. Він зобов'язав ПриватБанк повернути рахунок до того стану, який був до сумнівних операцій (тобто повернути 105 тис. грн), а також виплатити своїй клієнтці 9480 грн, які банк у неї взяв як оплату відсотків за кредитом. Крім того, банк має сплатити 992 грн судового збору.

F-16 туди явно не поставлять: Названо найбільш небезпечний український військовий аеродром

неділя, 16 червень 2024, 21:01

Авіабаза українських ВПС "Довгинцеве", розташована біля Кривого Рогу, перебуває в межах досяжності російських безпілотників "Ланцет". . Однією з найуразливіших баз в Україні є авіабаза українських ВПС " Довгинцеве". Вона знаходиться білія Кривого Рогу...

Вождь КНР зробив вигляд, що отримав блискучу дипломатичну перемогу: Сі Цзіньпін заявив, що Китай не потрапить у пастку США щодо Тайваню

неділя, 16 червень 2024, 20:51

США намагалися спровокувати Китай напасти на Тайвань, однак Пекін "не потрапив на гачок". Про це глава КНР Сі Цзіньпін заявив голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляйєн у квітні 2023 року, повідомляє FT з посиланням на джерела. . "За словами людей, знайо...