"Українська нав'язувалась людям насильно": Окупанти в "ЛНР" підготували нову божевільну методичку до 1 вересня

На окупованій частині Луганської області російські загарбники розпочнуть "навчання" школярів за псевдоісторичною методичкою, підготовленої до 1 вересня. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Рашисти з так званої "ЛНР" підготували до 1 вересня розлогий багатосторінковий документ під назвою "Структурний план уроку на тему "Моя історія". Планується, що саме з нього почнеться навчання школярів на тимчасово окупованих територіях в новому навчальному році", – йдеться у повідомленні.

Загалом запропонований "план" являє собою традиційну солянку псевдоісторичних фактів та божевільних ідей. Він практично дослівно повторює пропагандистські виступи російських телевізійних ідеологів: Україну створив лєнін, української мови не існує, всі українські герої – злочинці, Україну має бути знищено

Зокрема, більшість цитат зі згаданого документа суперечать не тільки історичним фактам, але й здоровому глузду. Як зазначають у розвідці, помилково вказується, що київський князь Володимир хрестив Русь у грецькому Херсонесі, хоча насправді хрещення Русі відбулось в Києві, а в Херсонесі хрестили самого Володимира.

Ще помилково вказується, що Київ нібито став "центром ранньої російської державності" після Старої Ладоги і Новгорода, хоча ці обидва російських міста молодші за Київ.

Також окупанти вигадали, що нібито "українська мова нав'язувалась людям насильно", хоча насправді радянська влада продовжувала політику російської імперії і цілеспрямовано звужувала використання української мови. Крім того, окупанти внесли у методичку багато інших неправдивих тверджень.

Щоб лишити українців без світла: Стало відомо, скільки витратила Росія на масовану ракетну атаку України 5 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 15:56

Росія випустила 5 грудня по Україні різні типи ракет на загальну суму в 400-500 млн дол. Про це свідчать підрахунки Forbes, передають Патріоти України. Так, видання посилається на інформацію Командування Повітряних сил про те, що окупанти під час масов...

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...