Українська ППО спрацювала на відмінно: Ракетна атака окупантів по Одещині не вдалася

Російські окупанти 14 вересня намагалися атакувати Одещину. Втім, їм це не вдалося. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", інформують Патріоти України.

Таким чином це вкотре доводить, що українська ППО працює відмінно.

Ракетна атака по Одещині не вдалася

Під час активності ворожої авіації в небі над морем, поблизу Одещини, силами протиповітряної оборони упереджено ракетну атаку по регіону. "Але не втрачаємо пильності. Підступність ворога невичерпна. Сигнали повітряної тривоги не ігноруйте", – зазначили в ОК "Південь".

До речі, голова Одеської ОВА Максим Марченко розповів, що атака ворога була зафіксована під час зустрічі міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та глав МЗС Ірландії та Литви, які відвідали одеський порт.

Сам же Кулеба заявив, що 14 вересня їх двічі застала сирена повітряної тривоги: "Вперше – на кораблі, який ми оглядали, вдруге – у будівлі порту", – сказав міністр.

Не можна звільнити? Суддя Князєв продовжує отримувати зарплату, навіть перебуваючи у СІЗО

понеділок, 29 травень 2023, 9:57

Ситуація довкола судді та колишнього голови Верховного суду України Всеволода Князєва, якого підозрюють в отриманні великого хабаря, стає дедалі скандальнішою. Дивним чином, попри перебування у СІЗО, Князєв продовжує отримувати зарплату як суддя. Про ц...

Може бити по бункерах: Що це за ракета Taurus, яку Україна офіційно запросила у Німеччини

понеділок, 29 травень 2023, 9:30

Крилаті ракети Taurus, які Україна офіційно запросила у Німеччини, можуть бити по ворожих цілях до 500 км. При цьому їхня швидкість сягає від 800 до 900 км/год, передають Патріоти України. Taurus підходить для атаки на бункери, аеродроми, мости та шлях...