
На 79-й день війни українські захисники звільнили ще 6 населених пунктів - усього вже 1 015, заявив президент України Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
Пряма мова: "Продовжуємо відновлювати деокуповані території України. Станом на сьогодні деокуповано вже 1 015 населених пунктів. Плюс шість за минулу добу. Повертаємо туди електрику, водопостачання, зв'язок, транспорт, соціальні послуги. Це важливо".
Президент запевнив, що влада пам'ятає про кожне місто і кожну громаду, які ще перебувають в окупації: Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Маріуполь і всі міста і містечка Донбасу. "Звільнення Харківщини доводить, що ми нікого не залишимо ворогу", – заявив Зеленський. Президент також повідомив, що відзначив державними нагородами ще 212 військовослужбовців Збройних сил України.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...