
На 79-й день війни українські захисники звільнили ще 6 населених пунктів - усього вже 1 015, заявив президент України Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
Пряма мова: "Продовжуємо відновлювати деокуповані території України. Станом на сьогодні деокуповано вже 1 015 населених пунктів. Плюс шість за минулу добу. Повертаємо туди електрику, водопостачання, зв'язок, транспорт, соціальні послуги. Це важливо".
Президент запевнив, що влада пам'ятає про кожне місто і кожну громаду, які ще перебувають в окупації: Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Маріуполь і всі міста і містечка Донбасу. "Звільнення Харківщини доводить, що ми нікого не залишимо ворогу", – заявив Зеленський. Президент також повідомив, що відзначив державними нагородами ще 212 військовослужбовців Збройних сил України.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...