Українська САУ "Богдана" відіграла важливу роль у звільненні Зміїного, - Залужний (відео)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував кадри знищення російських об'єктів на острові Зміїний. За словами Залужного, окупанти не витримали артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, тому вони залишили острів Зміїний. Окремо генерал наголосив на ролі захисників Одеської області та конструкторів САУ "Богдана", передають Патріоти України.

"Дякую захисникам Одещини, які вжили максимальних заходів для звільнення стратегічно важливої ділянки нашої території. Низький уклін конструкторам та виробникам української самохідної гаубиці "Богдана", яка відіграла важливу роль у звільненні острова. Подяка іноземним партнерам за надані засоби ураження", — написав Залужний.

САУ 2С22 "Богдана" розробляється силами "КрАЗ". Дальність пострілу — 42 км звичайним снарядом і до 60 км активно-реактивним снарядом. Це перша українська технологія під натовський 155-мм калібр.

ЗСУ остаточно вивели з ладу міст дамби в Новій Каховці

субота, 13 серпень 2022, 6:09

У окупантів на правобережному плацдармі не залишилося жодної стаціонарної переправи через Дніпро для забезпечення 10-тисячного угруповання військ всім необхідним. Як повідомляє ОК "Південь", ракетно-артилерійські підрозділи завдали ураження автомобільн...

Одноразові солдати Пригожина: Майже всі завербовані "вагнерівцями" на війну в'язні загинули – росЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 5:51

Варто пам'ятати, що то були не якісь 'фраєра' у військовій справі. 'Начать с чістого ліста' та 'іскупіть кров'ю' спокушали зеків, що колись належали до силових структур. За даними російського видання "Важные истории" майже всі ув'язнені двох російських...