"Українська територія має бути відновлена хоча б до кордонів до 24 лютого", - Борис Джонсон

Українська територія має бути відновлена хоча б до кордонів, які контролювалися до 24 лютого. Суверенітет та безпека країни мають бути захищені. Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, передають Патріоти України.

Прем'єр-міністр Великобританії вважає, що Україні не слід "віддавати свої території в обмін на мир», а українська територія має бути відновлена в межах «до 24 лютого».

«Ми переконані, що маємо допомагати українцям чинити стратегічний опір. Але ми не можемо бути українцями більшими, ніж самі українці. Це їхня криза, і мають вирішувати вони, як чинити. Вони не віддадуть території в обмін на мир, не підуть на погану угоду. Українська територія має бути відновлена хоча б до кордонів до 24 лютого. Суверенітет та безпека країни мають бути захищені», - сказав Джонсон.

ЗСУ посляться! США хочуть передати танки Abrams в Україну швидше, ніж планувалося, - Білий дім

вівторок, 21 березень 2023, 16:38

США планують прискорити процес передачі Україні танків Abrams. І робота над цим вже ведеться, передають Патріоти України з посиланням на заяву координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі. За його слов...

Ключове завдання: ЗСУ підуть у наступ на двох напрямках для прориву "коридору" до Криму, - Bild

вівторок, 21 березень 2023, 15:59

Навесні-влітку 2023 року очікується контрнаступ Збройних сил України, а найближчі шість місяців у війні стануть вирішальними. На сьогодні триває підготовка ЗСУ до вирішальних контрнаступальних дій. Про це в інтерв'ю Bild повідомив високопоставлений чин...