"Українська територія має бути відновлена хоча б до кордонів до 24 лютого", - Борис Джонсон

Українська територія має бути відновлена хоча б до кордонів, які контролювалися до 24 лютого. Суверенітет та безпека країни мають бути захищені. Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, передають Патріоти України.

Прем'єр-міністр Великобританії вважає, що Україні не слід "віддавати свої території в обмін на мир», а українська територія має бути відновлена в межах «до 24 лютого».

«Ми переконані, що маємо допомагати українцям чинити стратегічний опір. Але ми не можемо бути українцями більшими, ніж самі українці. Це їхня криза, і мають вирішувати вони, як чинити. Вони не віддадуть території в обмін на мир, не підуть на погану угоду. Українська територія має бути відновлена хоча б до кордонів до 24 лютого. Суверенітет та безпека країни мають бути захищені», - сказав Джонсон.

"Не уявляли масштаб": Тайра розповіла, що з її свідчень найбільше вразило Гельсінську комісію

середа, 5 жовтень 2022, 6:28

Легендарна волонтерка-парамедикиня Юлія Паєвська, відома за позивним Тайра, розповіла в інтерв'ю НВ, що з її свідчень найбільше вразило Гельсінську комісію в США, передають Патріоти України. "Насправді представники комісії були вражені моїми свідченням...

"62 дні не бачила сонця": Матір розповіла про лейтенантку поліції з Маріуполя, яку захопили в полон окупанти

середа, 5 жовтень 2022, 6:22

У російському полоні досі перебуває багато захисників і захисниць, а також мирних жителів України. Серед них лейтенантка поліції з Маріуполя - 22-річна Мар'яна Чечелюк, якій окупанти більше двох місяців не давали бачити сонця за гратами, передають Патр...