Українські бійці знешкодили групу окупантів, яка розвідувала систему оборони нашого війська біля Білогорівки на Луганщині

Попри гучні вихваляння росіян, вони досі не захопили всієї території Луганської області. Вони вперлися у Білогорівку, де постійно зазнають втрат. Про це повідомив Гентштаб ЗСУ на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

Російським окупантам попри гучні заяви та вихваляння не вдається вийти на адміністративні кордони Луганської області. Ворогу ніяк не вдається захопити Білогорівку, де він продовжує зазнавати втрат у невдалих спробах штурму населеного пункту.

ЗСУ відбили розвідувальну групу росіян

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що російські окупанти намагалися розвідати систему оборони Білогорівки. Для цього вони послали вперед розвідувальну групу. Нашим героям вдалося виявити та знешкодити групу росіян, яка мала виконати це завдання. Черговий план російських окупантів зазнав фіаско.

Токаєв принизив Путіна прямо в Москві: Російський диктатор тільки нервово смикав ногами (відео)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:43

Світові таблоїди обговорюють чергову появу на публіці Володимира Путіна: його холодну зустріч у Москві з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим, під час якої російський диктатор до того ж знову дивно смикав ногами, зазначають Патріоти України...

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.