Українські "бойові миші": В окупантів виникли нові серйозні проблеми на Донеччині

Як розповів військкор РФ Стешин, бійці РФ почали заражатись від мишей, передають Патріоти України.
За його словами, внаслідок гниття пшениці розвелася велика кількість мишей. Пропагандист наводив приклад свого знайомого, якого відправили до лікарні з туляримією. І все це відбувається під знаменитою Павлівкою на Донеччині: "Возникает ощущение, что Павловка это какое-то "проклятое место" для российских военных, там только туляремии ещё не хватало".

Такі ж новини приходять від "мобіків" із здавалося б "спокійної" в цьому плані Білорусі. "А значит это, то, что интенданты со снабжением не справляются, в частности - едой и не хочется верить в её дефицит на складах, хотя уже многое именно о таком и говорит", - пише Стешин.

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:

Росія тисне на останні фортеці Донбасу: Тисячі людей залишають Слов’янськ і Краматорськ

вівторок, 23 червень 2026, 10:42

Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...