Українські чорноземи іноземцям: "Народу не буде належати нічого на нашій землі й навіть під нею. Бо нас щойно 284 депутати продали - на вимогу президента", - Тимошенко

Фракція "Батьківщина" у Верховній Раді стала єдиною, яка 28 квітня не дала жодного голосу за законопроєкт №2194, заявила на брифінгу голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Про це повідомляє сайт політичної сили.

"Щойно 284 депутати ухвалили зміни до Земельного кодексу, якими позбавили українців права володіти своєю сільськогосподарською землею. Лише "Батьківщина" не дала жодного голосу", – сказала Тимошенко.

Вона заявила, що ухвалений закон "зняв останні запобіжники від розпродажу землі іноземцям" – як фізичним, так і юридичним особам, а також скасував заборону на продаж особливо цінних земель.

"Тепер дозволено передавати та продавати право оренди без погодження із власником паю, надаючи переважне право на купівлю землі особам, які збираються займатися видобутком корисних копалин, змушуючи селян, які обробляють землю на основі права користування та довічного володіння, викупити свої городи за ринковою вартістю, конкуруючи із закордонними банками", – ідеться в повідомленні пресслужби партії.

Тимошенко нагадала, що президент обіцяв референдум щодо цього.

"Я хочу нагадати всім, як президент обіцяв, що проведе референдум і запитає в людей, чи продавати землю іноземцям і чи взагалі продавати її. Сьогодні без будь-яких референдумів у нас із вами забрали 72% території України. Саме стільки складає сільськогосподарська земля. Нам більше не буде належати не лише земля. Українцям не будуть належати врожаї, прибутки від своєї землі, народу не буде належати нічого на нашій землі й навіть під нею. Бо нас щойно 284 депутати продали – на вимогу президента. Бо він особисто на чолі всього цього стоїть", – заявила політикиня.

Нардепка додала, що сьогоднішня влада прийшла до управління країною за допомогою олігархів і виконує забаганки, "розпродаючи землю, стратегічні об'єкти, газо- і нафтопроводи, надра". Вона заявила, що український народ із цим не погодиться.

"Референдум, який організовують люди за підтримки партії "Батьківщина", – остання можливість захистити українську землю! Прокиньтеся, будь ласка, і ви побачите, що з вами роблять. Якщо ви себе й Україну зараз не захистите, не буде ні України, ні української нації. Саме зараз нас позбавляють основи нашої державності, нашої самостійності й узагалі права нашого народу на існування", – сказала Юлія Тимошенко.

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...

Вся надія на старших членів Альянсу: Більшість країн НАТО вичерпали запаси зброї для України - NYT

неділя, 27 листопад 2022, 9:55

Маленькі країни-члени НАТО вже вичерпали свій потенціал щодо постачання зброї Україні. Про це у суботу, 26 листопада, повідомляє The New York Times із посиланням на власне джерело.