
Українські морпіхи на Донецькому напрямку знищили 20 окупантів, а також бойову броньовану машину ворога. Крім того, удару по силам противника завдала артилерія Збройних сил України, внаслідок чого війська РФ втратили понад 10 людей убитими та пораненими. Про це 4 серпня повідомила пресслужба Військово-морських сил ЗСУ, передають Патріоти України.
"Українські захисники військових частин і підрозділів морської піхоти Військово-морських сил ЗСУ продовжують у складі угруповань тримати оборону на займаних рубежах", – йдеться в повідомленні.
Так, протягом доби 3 серпня на Донецькому напрямку морські піхотинці ліквідували 20 осіб живої сили ворога та одну ББМ.А підрозділи артилеристів завдали вогневого ураження по силах противника, внаслідок чого окупанти втратили понад 10 людей убитими та пораненими. Українська артилерія веде контрбатарейну боротьбу й працює на знищення, придушення та виснаження ворога, повідомили у ВМС України.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...