
Захисники України продовжують "демілітаризовувати" російських окупантів, які окопалися на сході та півдні. Вони обстріляли з артилерії техніку ворога, що заховалася в лісі, й відмунусували шість загарбників, передають Патріоти України.
Ударів завдавали морпіхи, знявши їх на відео. Відповідні кадри опублікувала на Facebook-сторінці пресслужба Військово-морських сил ЗСУ. Зазначається, що чергову операцію з ліквідації загарбників було проведено 16 серпня на Донецькому й Херсонському напрямках.
Військовослужбовці військових частин і підрозділів морської піхоти ВМС ЗСУ в складі угруповань стійко й мужньо протистояли російським військам на закріплених ділянках фронту. Наші артилеристи завдавали ударів по скупченню живої сили й техніки ворога, внаслідок чого ліквідували шістьох загарбників. Остаточні втрати армії РФ уточнюються.
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...