Українські морпіхи влаштували вибухові "сюрпризи" окупантам - шість загарбників ліквідовано (відео)

Захисники України продовжують "демілітаризовувати" російських окупантів, які окопалися на сході та півдні. Вони обстріляли з артилерії техніку ворога, що заховалася в лісі, й відмунусували шість загарбників, передають Патріоти України.

Ударів завдавали морпіхи, знявши їх на відео. Відповідні кадри опублікувала на Facebook-сторінці пресслужба Військово-морських сил ЗСУ. Зазначається, що чергову операцію з ліквідації загарбників було проведено 16 серпня на Донецькому й Херсонському напрямках.

Військовослужбовці військових частин і підрозділів морської піхоти ВМС ЗСУ в складі угруповань стійко й мужньо протистояли російським військам на закріплених ділянках фронту. Наші артилеристи завдавали ударів по скупченню живої сили й техніки ворога, внаслідок чого ліквідували шістьох загарбників. Остаточні втрати армії РФ уточнюються.

Втішна новина з Гданська: Україна отримала від Евросоюзу перший транш з €90 млрд євро дворічної допомоги

четвер, 25 червень 2026, 13:26

Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...

Французький партнер масштабує виробництво українських НРК “Равлик”

четвер, 25 червень 2026, 12:40

Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...