
Захисники України продовжують "демілітаризовувати" російських окупантів, які окопалися на сході та півдні. Вони обстріляли з артилерії техніку ворога, що заховалася в лісі, й відмунусували шість загарбників, передають Патріоти України.
Ударів завдавали морпіхи, знявши їх на відео. Відповідні кадри опублікувала на Facebook-сторінці пресслужба Військово-морських сил ЗСУ. Зазначається, що чергову операцію з ліквідації загарбників було проведено 16 серпня на Донецькому й Херсонському напрямках.
Військовослужбовці військових частин і підрозділів морської піхоти ВМС ЗСУ в складі угруповань стійко й мужньо протистояли російським військам на закріплених ділянках фронту. Наші артилеристи завдавали ударів по скупченню живої сили й техніки ворога, внаслідок чого ліквідували шістьох загарбників. Остаточні втрати армії РФ уточнюються.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...