Українські прикордонники показали відео "демілітаризації" групи окупантів на Луганщині - вцілілі накивали п’ятами (відео)

Аеророзвідка Держприкордонслужби виявила російську групу піхоти на Луганщині. Координати прикордонники передали артилеристам Збройних сил України - і ті завдали ударів по загарбниках, передають Патріоти України.

Відео відпрацюванняпоказали у Державній прикордонній службі. Судячи з відео, на ногах після "бавовни" від українських воїнів залишилися всього двоє загарбників з десяти.

"ДРГ, ПНХ! Аеророзвідка прикордонників на Луганщині виявила ворожу групу піхоти. Координати передали артилеристам ЗСУ, які накрили ворогів вогнем. Є поранені й вбиті, а ті, кому пощастило більше – дали ногам волю", – підписали відео у ДПСУ.

На кадрах видно, як по дорозі посеред поля йдуть десять російських окупантів. В якийсь момент їх засікла аеророзвідка ДПСУ.Прикордонники передали координати артилеристам – і "боги війни" влучно по них відпрацювали.

Судячи з фіналу відео, після прильотів на ногах залишилися лише двоє загарбників. Вони втекли подалі від місця, де залишилися їхні ліквідовані та поранені товариші. У Держприкордонслужбі не вказали, коли було зроблено відео, проте, судячи з снігу на полях, ліквідація загарбників відбулася не протягом останніх днів.

Скільки Україні потрібно Patriot, щоб захиститись від "Кинджалів": Ігнат вразив цифрою

четвер, 8 червень 2023, 8:59

Представник ВПС Юрій Ігнат заявив, що озвучені президентом Володимиром Зеленським 50 батарей Patriot, яких потребує українське небо, є цілком реальною метою.В ефірі телемарафону Ігнат зазначив, що Україна йтиме до цієї амбітної мети "у будь-якому випад...

ЗСУ готові до контрнаступу, але є "нюанс": Генерал Міллі оцінив можливості наших захисників

четвер, 8 червень 2023, 8:52

Українська армія готова до контрнаступальних операцій, однак не варто сподіватися, що війна закінчиться швидко. Зокрема, у цьому впевнений керівник Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, передають Патріоти України. Не вщухають...