Українські прикордонники розповіли про нові провокації росіян в Азовському морі

Найбільше від штучно організованої блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями.

Росіяни не відмовилися від провокацій у Азовському морі. Фото: соцмережі.

Російські військові продовжують організацію провокацій стосовно українських судів в Азовському морі, перешкоджаючи проходженню кораблів до портів через Керченську протоку. Про це UATV повідомив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що найбільше від блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями. «Триває постійний огляд суден в районі Керченської затоки, які заходять в порти України з економічними цілями. Практично немає таких, які б не оглядалися - принципово, особливо ретельно і довго. Їх пропускають останніми. У такій спосіб РФ створює штучну чергу», - сказав Цигикал.
На довершення морська охорона РФ почала демонстративно наближатися до українських берегів Азовського моря, яке продовжує залишатися внутрішнім, а значить, в ньому неможливо визначити чіткі межі територіальних вод і вод, прилеглих до них.

Російська присутність в Лівії занепокоїла партнерів по НАТО. Лівійська армія продовжує наступ на півдні Триполі. Кремль передав асаду партію нових МіГ-29.

п’ятниця, 29 травень 2020, 7:50

Війна в Лівії та дайджест подій на Близькому сході. Лівія: Саме розголосу і звинувачень у прямому втручанні у лівійський конфлікт побоювалася рашка. Оскільки, в разі невдачі, напряму отримає всі негативні міжнародні наслідки від своїх дій. І коли ще в ...

Пройшли успішні випробування РТР «Кольчуга-КЕ»

п’ятниця, 29 травень 2020, 6:24

Державне підприємство «Укроборонсервіс», що входить до складу «Укроборонпрому», презентувало комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ», відновлений після тривалого простою. Про це заявив директор ДП «Укроборонсервіс» Володимир Воронін. «Ми готові...