Українські прикордонники розповіли про нові провокації росіян в Азовському морі

Найбільше від штучно організованої блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями.

Росіяни не відмовилися від провокацій у Азовському морі. Фото: соцмережі.

Російські військові продовжують організацію провокацій стосовно українських судів в Азовському морі, перешкоджаючи проходженню кораблів до портів через Керченську протоку. Про це UATV повідомив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що найбільше від блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями. «Триває постійний огляд суден в районі Керченської затоки, які заходять в порти України з економічними цілями. Практично немає таких, які б не оглядалися - принципово, особливо ретельно і довго. Їх пропускають останніми. У такій спосіб РФ створює штучну чергу», - сказав Цигикал.
На довершення морська охорона РФ почала демонстративно наближатися до українських берегів Азовського моря, яке продовжує залишатися внутрішнім, а значить, в ньому неможливо визначити чіткі межі територіальних вод і вод, прилеглих до них.

Хіти тижня. Росія покинула найманців на Донбасі через коронавірус та влаштувала полювання на "дезертирів"

субота, 28 березень 2020, 14:00

Окупанти планують перенесення термінів чергової ротації особового складу передових підрозділів. Командування російських окупаційних військ під приводом протидії пандемії коронавірусу раптово скасувало ротацію на Донбасі і залишило найманців в ОРДЛО, що...

Аваков заявляє, що задоволений рівнем компетенції президента Зеленського і не прагне зайняти його крісло

субота, 28 березень 2020, 12:34

Схоже всесильного міністра дуже турбує, що шостий президент може повірити чуткам і сподівається на грубі лестощі як засіб укріплення довіри Володимира Олександровича, котрий на власне переконання розбирається в людях. Міністр внутрішніх справ України А...