Українські прикордонники розповіли про нові провокації росіян в Азовському морі

Найбільше від штучно організованої блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями.

Росіяни не відмовилися від провокацій у Азовському морі. Фото: соцмережі.

Російські військові продовжують організацію провокацій стосовно українських судів в Азовському морі, перешкоджаючи проходженню кораблів до портів через Керченську протоку. Про це UATV повідомив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що найбільше від блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями. «Триває постійний огляд суден в районі Керченської затоки, які заходять в порти України з економічними цілями. Практично немає таких, які б не оглядалися - принципово, особливо ретельно і довго. Їх пропускають останніми. У такій спосіб РФ створює штучну чергу», - сказав Цигикал.
На довершення морська охорона РФ почала демонстративно наближатися до українських берегів Азовського моря, яке продовжує залишатися внутрішнім, а значить, в ньому неможливо визначити чіткі межі територіальних вод і вод, прилеглих до них.

Хіти тижня. "Голос" не для них: Найєму, Лещенку і Заліщук нічого не світить у новій партії Вакарчука

понеділок, 27 травень 2019, 2:00

У списку партії Святослава Вакарчука на парламентських виборах не буде діючих народних депутатів. Лідер гурту «Океан Ельзи» і новоствореної партії «Голос» Святослав Вакарчук розповів, хто точно не зможе опинитися в його партійному списку на майбутніх п...

Хіти тижня. Тверезі та без зброї: З'ясувалися нові деталі потрапляння в полон на Донбасі українських бійців

неділя, 26 травень 2019, 23:30

За попередньою інформацією, в результаті помилки в орієнтуванні, автомобіль з військовослужбовцями перетнув лінію бойового зіткнення в районі Новотроїцького та потрапив на тимчасово окуповану територію. У 53-й окремій механізованій бригаді пояснили обс...