Українські прикордонники розповіли про нові провокації росіян в Азовському морі

Найбільше від штучно організованої блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями.

Росіяни не відмовилися від провокацій у Азовському морі. Фото: соцмережі.

Російські військові продовжують організацію провокацій стосовно українських судів в Азовському морі, перешкоджаючи проходженню кораблів до портів через Керченську протоку. Про це UATV повідомив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що найбільше від блокади страждають судна, які заходять в українські порти з економічними цілями. «Триває постійний огляд суден в районі Керченської затоки, які заходять в порти України з економічними цілями. Практично немає таких, які б не оглядалися - принципово, особливо ретельно і довго. Їх пропускають останніми. У такій спосіб РФ створює штучну чергу», - сказав Цигикал.
На довершення морська охорона РФ почала демонстративно наближатися до українських берегів Азовського моря, яке продовжує залишатися внутрішнім, а значить, в ньому неможливо визначити чіткі межі територіальних вод і вод, прилеглих до них.

"Путін бахнув по росіянах тим, чим лякав світ", - Жданов

понеділок, 19 серпень 2019, 17:27

"На полігоні в Архангельській області Росії, де стався вибух, швидше за все, не робили пуски ракет "Буревісник", а випробували двигун для гіперзвукової ракети, який використовує радіоактивні ізотопи", - пише у своєму блозі Олег Жданов, повідомляють Пат...

Хіти тижня. "Щось міцніше боярки на мухоморах": Терористи "ДНР" видали "на гора" нові "марення сивої кобили"

понеділок, 19 серпень 2019, 16:30

Бойовики терористичної "ДНР" оскандалилися новим фейком про захоплення українських територій. "Українські позиції по всьому фронту були знищені ракетами системи "Калібр". Посилившись ростовською бронегрупою ми пішли в наступ. На даний момент просунулис...