Українські прикордонники захопили позицію окупантів біля Бахмута - загарбникам довелося тікати (відео)

Сили оборони України продовжують відстоювати наші землі на Донбасі. Українські прикордонники захопили позицію російських окупаційних військ біля Бахмута, передають Патріоти України.

Через це путінським загарбникам довелося тікати. Зазначається, що один з прикордонних підрозділів Сил оборони, просунувся вперед та зайняв позицію. Вогневу підтримку контратаки під час цього забезпечували прикордонні бойові групи мінометів. Вони активно використовували важке озброєння для оборони.

Під впливом щільного вогню військові "другої армії світу" кинули свій рубіж та втекли.Після цього українські захисники зачистили місцевість та закріпились на ній.


Як Росія намагається зірвати контрнаступ ЗСУ: Розвідка розкрила хитрий план Кремля

четвер, 30 березень 2023, 10:25

План Росії занурити Україну у блекаут не вдався, тому вони повертаються до тактики, яка була у перші дні повномасштабного вторгнення Росії - 24 лютого 2022 року. Їхніми цілями під час масованих атак можуть стати військові об'єкти та шляхи постачання за...

Ядерні погрози Росії та нові "жести доброї волі": Експерт пояснив, до чого готується Кремль

четвер, 30 березень 2023, 9:30

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що Кремль починає ядерний шантаж напередодні нових "жестів доброї волі". Про це він сказав в етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України. Коваленко пригада...