Українські розвідники підірвали на Донбасі БТР російських військових (відео)

Зйомка операції велася з дрона, якій завис над підірваною бронетехнікою росіян.

У соціальних мережах показали фото підриву БТР-80 російських бойовиків на окупованій частині Донбасу. Міна була встановлена розвідниками ЗСУ на бронетехніці противника: після детонації бронетранспортер був знищений. Інформацію про це повідомив в соціальних мережах користувач, який отримав в розпорядження знімки бойової операції ЗСУ, передають Патріоти України.

Зйомка операції велася з дрона, якій завис над підірваною бронетехнікою росіян. "Знищення шляхом підриву на міні БТР-80 9 ОМСП бойовиків. Міна була встановлена українськими розвідниками. БТР згорів", - зазначено в повідомленні.

9-й окремий полк морської піхоти (9 ОПМП, в / ч 08819) - незаконне збройне формування, що входить до складу 1-го армійського корпусу окупаційних військ РФ на Донбасі. Формально знаходиться в підпорядкуванні організації "ДНР". На знімку також помічений другий БТР, який, за непідтвердженою поки інформацією, пізніше також був підірваний. Час і точне місце операції залишається невідомим.

Україна без "України": У Зеленського остаточно списують єдиний вітчизняний крейсер

понеділок, 25 січень 2021, 19:33

Міністр стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявляє по прийняттю рішення про демілітаризацію недобудованого крейсеру проєкту 1164. Про це високопосадовець заявив в інтервю виданню «День», зазначають Патріоти України. Ще у 2019 році після в...