
Військові української розвідки завдали ракетного удару по полігону з російськими окупантами у Запорізькій області. У результаті - знищено цілий взвод. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони у Telegram, передають Патріоти України.
За інформацією ГУР, російські військові зібралися на загарбаній території Запорізької області для відпрацювання на полігоні навичок тактичної медицини та евакуації. Проте бійці завадили таким планам.
"Скупчення ворожого особового складу виявили воїни ГУР та вирішили додати московитам практичної складової - засобами ОУВ "Таврія" завдали по полігону ракетного удару", - йдеться у повідомленні.
У результаті атаки взвод окупантів зазнав втрат вбитими та важкопораненими, яких не було кому порятувати. "Зафіксовані кадри проваленого окупантами іспиту - дивіться у відео", - повідомили в ГУР, опублікувавши відповідні кадри.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...