
Військові української розвідки завдали ракетного удару по полігону з російськими окупантами у Запорізькій області. У результаті - знищено цілий взвод. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони у Telegram, передають Патріоти України.
За інформацією ГУР, російські військові зібралися на загарбаній території Запорізької області для відпрацювання на полігоні навичок тактичної медицини та евакуації. Проте бійці завадили таким планам.
"Скупчення ворожого особового складу виявили воїни ГУР та вирішили додати московитам практичної складової - засобами ОУВ "Таврія" завдали по полігону ракетного удару", - йдеться у повідомленні.
У результаті атаки взвод окупантів зазнав втрат вбитими та важкопораненими, яких не було кому порятувати. "Зафіксовані кадри проваленого окупантами іспиту - дивіться у відео", - повідомили в ГУР, опублікувавши відповідні кадри.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...