
Військові української розвідки завдали ракетного удару по полігону з російськими окупантами у Запорізькій області. У результаті - знищено цілий взвод. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони у Telegram, передають Патріоти України.
За інформацією ГУР, російські військові зібралися на загарбаній території Запорізької області для відпрацювання на полігоні навичок тактичної медицини та евакуації. Проте бійці завадили таким планам.
"Скупчення ворожого особового складу виявили воїни ГУР та вирішили додати московитам практичної складової - засобами ОУВ "Таврія" завдали по полігону ракетного удару", - йдеться у повідомленні.
У результаті атаки взвод окупантів зазнав втрат вбитими та важкопораненими, яких не було кому порятувати. "Зафіксовані кадри проваленого окупантами іспиту - дивіться у відео", - повідомили в ГУР, опублікувавши відповідні кадри.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...