
Військові української розвідки завдали ракетного удару по полігону з російськими окупантами у Запорізькій області. У результаті - знищено цілий взвод. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони у Telegram, передають Патріоти України.
За інформацією ГУР, російські військові зібралися на загарбаній території Запорізької області для відпрацювання на полігоні навичок тактичної медицини та евакуації. Проте бійці завадили таким планам.
"Скупчення ворожого особового складу виявили воїни ГУР та вирішили додати московитам практичної складової - засобами ОУВ "Таврія" завдали по полігону ракетного удару", - йдеться у повідомленні.
У результаті атаки взвод окупантів зазнав втрат вбитими та важкопораненими, яких не було кому порятувати. "Зафіксовані кадри проваленого окупантами іспиту - дивіться у відео", - повідомили в ГУР, опублікувавши відповідні кадри.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...