Українські снайпери показали, як вони "дуетом" полюють на окупантів (відео)

Українські солдати успішно знищують окупантів на фронті. Снайпери-прикордонники показали кадри їхнього "полювання" на ворога. Про це повідомив Telegram-канал Генштаб ЗСУ, передають Патріоти України.

Військові полюють у парі. На відео присутні два солдати ЗСУ – снайпери з позивними "Опер" та "Кузя". Вони знищують цілі, працюючи у парі. "У нашій снайперській парі я – перший номер, а "Опер" – другий номер", – повідомив "Кузя".

Робота в парі дозволяє військовим ефективно знаходити та знищувати цілі, розподіляти навантаження та забезпечувати взаємну безпеку. Перший номер оснащений потужною сучасною гвинтівкою, другий – легкою самозарядною. Мета другого – знищувати ближні цілі, які можуть з'явитися раптово при проведенні операції.

"Моє основне завдання – коригувати мого першого номера, його вогонь. Я стежу за напрямом вітру, його силою, щоб забезпечити влучення в ціль", – додав "Опер". Як розповіли солдати, перший номер працює зі снайперською рушницею американського виготовлення Desert Tech HTI калібру 50 BMG. Ця зброя дозволяє вражати ціль до 3-х км по легкоброньованій техніці, наприклад, БМП, БТР. Другий номер оснащений вітчизняною СВД – вона дозволяє працювати на середніх дистанціях.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...