Українські військові "дали по зубах" окупантам на Херсонщині: Скільки штурмів відбили

На Херсонському напрямку минулої доби українські військові відбили понад десять штурмів російських загарбників, знищили три десятки окупантів та ворожу військову техніку. Про це повідомляють Сили оборони півдня, передають Патріоти України.

Зазначається, що за останню добу окупанти здійснили 14 безрезультатних штурмів на лівобережжі Дніпра, але всі вони відбиті українськими захисниками. Зазнавши втрат на лінії бойового зіткнення, противник відійшов на свої позиції.

"Окупанти вперто намагаються відновлювати спостережні пункти замість знищених, ведуть аеророзвідку, тиснуть артилерійськими обстрілами, поновили пуски КАБ (керовані авіаційні бомби – УНІАН), застосовують ударні дрони по населених пунктах Херсонщини та Миколаївщини", - розповіли у Силах оборони.

У відповідь Сили оборони завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, їх вогневих позиціях і тилах.

"Вже отримано підтвердження, що минулої доби на лівому березі знищено 31 окупанта, реактивну систему залпового вогню "Град", сім гармат, міномет, ударний БпЛА "Ланцет", два розвідувальні БпЛА "SuperCam" та "Мерлін". Також на брухт пущено 11 одиниць автобронетехніки, знищено ще два спостережні пункти", - йдеться у повідомленні.

Водночас протягом доби противник завдав чотири авіаційні удари із застосуванням некерованих авіаційних ракет по населеному пункту Кринки, трьох ракет невизначеного типу по Чорнобаївці, а також 12 керованих авіабомб по населених пунктах Зміївка, Новоберислав, Червоний Маяк. Внаслідок цього поранено чотирьох людей, є руйнування.

"Минулої доби окупанти здійснили 26 артилерійських обстрілів населених пунктів. По Херсону гатили 15 разів. Обстріляні Станіслав, Микільське, Тягинка, Садове, Берегове, Широка Балка, Чорнобаївка на Херсонщині, акваторії Очаківської громади, Яселка та Дмитрівка Куцурубської громади на Миколаївщині", - заявили у Силах оборони півдня.

Під час артилерійських обстрілів загинули троє людей, 12 поранено. Також повідомляється, що ворог вивів у Чорне море п’ять бойових кораблів, але ракетоносії залишаються в пунктах базування.

"за все заплатить НБУ і особисто А.Г. Пишний": Смілянський відреагував на рішення НБУ щодо свого звільнення з "Укрпошти"

вівторок, 23 червень 2026, 14:04

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...

Удари по Москві змінили логіку війни: Аналітик назвав дві ключові цілі

вівторок, 23 червень 2026, 13:50

Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...