Українські військові можуть відійти у Сєвєродонецьку, - голова Луганської ОВА

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що у Сєвєродонецьку українські захисники можуть відійти на нові більш укріплені позиції. Про це Гайдай повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

"Росіяни кинули всі резерви, щоби окупувати всю Луганську область найближчим часом. Бої продовжуються в усіх напрямках. У Сєверодонецькій промзоні вже зруйновано багато захисних споруд, не виключаємо можливості відходу на нові більш укріплені позиції", - розповів голова ОВА.

За його словами, в разі окупації Сєвєродонецька, люди в бомбосховищах "Азоту" стануть заручниками росіян. Вихід буде можливим тільки на окуповану частину Луганської області.

Він розповів, що на нещодавно окупованих територіях росіяни вже розпочали так звану "фільтрацію": "Полюють за активістами та людьми, причетними до військової справи, в полі зору також родичі цих людей". Крім того, чоловіків змушують йти воювати проти України: "Використовують як "гарматне м‘ясо".

Глава ОВА додав, що Лисичанськ перебуває під щільними обстрілами. У місто вдається завозити гумвантажі, проте триває "тиха" евакуація - 23 червня виїхали близько 40 людей.

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...

Пентагон спалив майже мільярд доларів, виділених на закупівлю зброї для України, вчасно не використавши кошти

неділя, 28 червень 2026, 17:10

Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...