Українські військові можуть відійти у Сєвєродонецьку, - голова Луганської ОВА

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що у Сєвєродонецьку українські захисники можуть відійти на нові більш укріплені позиції. Про це Гайдай повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

"Росіяни кинули всі резерви, щоби окупувати всю Луганську область найближчим часом. Бої продовжуються в усіх напрямках. У Сєверодонецькій промзоні вже зруйновано багато захисних споруд, не виключаємо можливості відходу на нові більш укріплені позиції", - розповів голова ОВА.

За його словами, в разі окупації Сєвєродонецька, люди в бомбосховищах "Азоту" стануть заручниками росіян. Вихід буде можливим тільки на окуповану частину Луганської області.

Він розповів, що на нещодавно окупованих територіях росіяни вже розпочали так звану "фільтрацію": "Полюють за активістами та людьми, причетними до військової справи, в полі зору також родичі цих людей". Крім того, чоловіків змушують йти воювати проти України: "Використовують як "гарматне м‘ясо".

Глава ОВА додав, що Лисичанськ перебуває під щільними обстрілами. У місто вдається завозити гумвантажі, проте триває "тиха" евакуація - 23 червня виїхали близько 40 людей.

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...