Українські військові можуть відійти у Сєвєродонецьку, - голова Луганської ОВА

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що у Сєвєродонецьку українські захисники можуть відійти на нові більш укріплені позиції. Про це Гайдай повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

"Росіяни кинули всі резерви, щоби окупувати всю Луганську область найближчим часом. Бої продовжуються в усіх напрямках. У Сєверодонецькій промзоні вже зруйновано багато захисних споруд, не виключаємо можливості відходу на нові більш укріплені позиції", - розповів голова ОВА.

За його словами, в разі окупації Сєвєродонецька, люди в бомбосховищах "Азоту" стануть заручниками росіян. Вихід буде можливим тільки на окуповану частину Луганської області.

Він розповів, що на нещодавно окупованих територіях росіяни вже розпочали так звану "фільтрацію": "Полюють за активістами та людьми, причетними до військової справи, в полі зору також родичі цих людей". Крім того, чоловіків змушують йти воювати проти України: "Використовують як "гарматне м‘ясо".

Глава ОВА додав, що Лисичанськ перебуває під щільними обстрілами. У місто вдається завозити гумвантажі, проте триває "тиха" евакуація - 23 червня виїхали близько 40 людей.

Трафік нафти розблаковано: ООН починає масштабну евакуацію 600 суден з Перської затоки

середа, 24 червень 2026, 13:12

ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...

Міноборони України запровадило новий базовий контракт: для військовослужбовців на тилових і небойових посадах

середа, 24 червень 2026, 12:58

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...