Українські військові захопили російські танки трьох різних модифікацій (фото)

Бійці Збройних сил України захопили російські танки різної модифікації під час бойових дій на сході України. Про це в неділю, 12 червня, повідомив народний депутат із "Слуги Народу" Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

За даними парламентаря, танки захопили військовослужбовці одного з підрозділів 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр". Зокрема, йдеться про пошкоджені машини Т-72Б3М та Т-80БВМ. Очікується, що танки або відновлять у складі бригади, або розберуть на запчастини. За даними порталу "Мілітарний", Т-72Б3М, захоплений українськими бійцями, є пізнішою модифікацією, розробленою на базі Т-72БЗ і вперше представлений у 2018 році на параді 9 травня у Москві.

Портал зазначив, що Т-72Б3М отримав новий двигун потужністю 1130 кінських сил, нову гармату підвищеної точності та живучості, а також динамічний захист під назвою "Релікт" та протикумулятивні снаряди. Щодо Т-80БВМ, то це оновлена версія Т-80БВ, який оснастили іншою системою підзарядки, що передбачає використання подовжених боєприпасів. За даними сайту, перевагами цієї машини є комфорт екіпажу в холодну погоду та легкий запуск газотурбінного двигуна у морози. Водночас мінусом є слабкий огляд. Також українські захисники захопили танк іншої модифікації Т-80БВМ — Т-80У.

Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...