Українські військові знищили опорний пункт та човен російських диверсантів

Збройні сили Україні на південному фронті уразили опорний пункт і знищили польовий пункт збереження боєприпасів ворога, інформують Патріоти України.

Як повідомляє прес-служба Оперативного командування Південь у Facebook, українські захисники також знищили російський моторний човен, який загарбники переоблаштували для диверсійно-розвідувальної групи.

Внаслідок дій ЗСУ ворог втратив 10 військових та 10 одиниць озброєння й техніки. Йдеться про два великокаліберні Гіацинти-Б, два безпілотники Mavic, які використовуються як для розвідки, так і скидання гранат, один танк, чотири інших авто-бронетанкових засоби, один переоблаштований для ДРГ легкомоторний човен.

Втрати Росії у війні

Українські воїни минулої доби ліквідували 630 російських загарбників. Загальні бойові втрати супротивника станом на 1 квітня 2023 року орієнтовно становлять близько 173 990 осіб.

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслід...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...