
Українські воїни знищили на Луганщині російський самохідний 240-мм міномет 2С4 "Тюльпан". Ураження ворожої установки здійснили за допомогою дрона, передають Патріоти України.
Удар припав прямісінько на боєкомплект, тож міномет розірвало на шматки. Відео з роботою групи "Асгард" підрозділу "Очі" опублікував блогер та волонтер Сергій Стерненко.
"Група "Асгард" підрозділу "Очі" знищила російський самохідний 240-мм міномет 2С4 "Тюльпан" дроном, на який ви дали кошти. Удар припав прямо по боєкомплекту, після чого "Тюльпан" розірвало. Це дуже небезпечна зброя, і її у росіян стає усе менше", – написав Стерненко.
На опублікованих ним кадрах видно ефектну детонацію ворожого боєкомплекту, що розклала міномет "на атоми". За даними журналіста Юрія Бутусова, ворожий "Тюльпан" воїни вполювали поблизу Райгородки на Луганщині.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...