Окупаційні війська Росії спробували провести наступ на Красногорівку у Донецькій області "танками-черепахами" - план росіян обернувся для них катастрофою, передають Патріоти України.
Днями колона російської бронетехніки вийшла з-під Мар'їнки на Красногорівку, щоб доставити підкріплення до міста, де тривають бої, пише аналітик BILD Юліан Рьопке.
Першим йшов звичайний танк, за ним чотири обшиті металом "танки-черепахи", на яких ховалася російська піхота. Вони пройшли близько 7 км вздовж залізничних колій.
"ЗСУ розстріляли колону з артилерії та мінометів, зокрема касетними боєприпасами. Лише один танк повернувся назад після висадки десанту", - йдеться у повідомленні.
Рьопке зазначає, що російське угруповання в Красногорівці перебуває зараз у складному становищі, оскільки практично позбавлене постачання.
"Українські військові стверджують, що вибили росіян із одного з районів", - додав він. Красногорівка розташована за 20 км на захід від окупованого Донецька поблизу села Старомихайлівка. До війни у місті проживало близько 15 тисяч людей.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...