Українські воїни знищили "Ураган" та БРЕМ окупантів (фото)

Артилеристи 81-ї окремої артилерійської бригади ДШВ ЗС України знищили реактивну систему залпового вогню "Ураган" та броньовану ремонтно-евакуаційну машину окупантів. Про це повідомили в прес-службі ДШВ, передають Патріоти України.

"Точним та філігранним вогнем артилерії 81-ї окремої артилерійської бригади ДШВ ЗС України знищено одну одиницю реактивної системи залпового вогню 220 мм БМ-27 "Ураган" та БРЕМ російських окупантів", - йдеться у повідомленні. На світлинах з повітря видно, як палає російська техніка, уражена українською артилерією. Поруч видніються вже знищені цілі.

Антиукраїнська істерія в Польщі посилюється: Стало відомо, скільки поляків наразі

четвер, 25 червень 2026, 16:58

За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...

Проєкт згортають: Німеччина відмовляється від будівництва найбільшого бойового фрегата

четвер, 25 червень 2026, 16:28

Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...