Українські захисники влаштували "салют" та ліквідували окупантів на позиціях (відео)

Українські воїни продовжують завдавати ворогові втрат. Вони нищать російських окупантів просто на позиціях. Процес очищення української землі від російських зайд воїни показали на відео. Його опублікував захисник України Валерій Маркус, передають Патріоти України.

"Шановне панство, оцініть цю прекрасну короткометражку, яку ми назвали "Салют". Політика нашого онлайн-кінотеатру дуже проста. Перегляд - безкоштовний, але за "квиточок" ви можете добровільно залишити стільки коштів, на скільки оціните нашу творчість. Художник не повинен бути голодним, художнику потрібні кошти на фарби", - зазначив у креативному підписі до яскравого відео Маркус.

Він також опублікувавреквізити "спілки художників" 47 окремого батальйону, який знищив російських загарбників. Вистежувати окупантів воїнам довелося за допомогою тепловізора. Коли вони були знайдені - кожен з них отримав персональний "подарунок", який захисники України доправили до адресатів за допомогою дрону. На відео зафіксовано ліквідацію щонайменше трьох загарбників.


Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.