
Українські військові продовжують майстерно знищувати російських окупантів. Оператори протитанкового ракетного комплексу "Стугна-П" підбили ворожий бронетранспортер МТ-ЛБ, передають Патріоти України.
Він був заповнений загарбниками, а ще кілька з них сиділи зверху на броньовику. Про це повідомили на сторінці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила у Facebook.
"В окупантів є такий цікавий квест – взяти якусь бойову машину, загрузити її орками всередині і ще з 5-8 зверху, для переконливості, та прямувати на зустріч нашим протитанкістам. Ми народ гостинний і оператори ПТРК "Стугна-П" із великим задоволенням привітаються з непроханими гостями", – розповіли військові.
Після влучного удару зі "Стугни" по МТ-ЛБ більшість окупантів були ліквідовані. "Ось тут вони (українські військові – Ред.) радісно зустрічають МТ-ЛБ з окупантами, більшість із яких уже повернулися додому в правильних упаковках (якщо повезло)", – сказано в повідомленні.
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...