
Українські військові продовжують майстерно знищувати російських окупантів. Оператори протитанкового ракетного комплексу "Стугна-П" підбили ворожий бронетранспортер МТ-ЛБ, передають Патріоти України.
Він був заповнений загарбниками, а ще кілька з них сиділи зверху на броньовику. Про це повідомили на сторінці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила у Facebook.
"В окупантів є такий цікавий квест – взяти якусь бойову машину, загрузити її орками всередині і ще з 5-8 зверху, для переконливості, та прямувати на зустріч нашим протитанкістам. Ми народ гостинний і оператори ПТРК "Стугна-П" із великим задоволенням привітаються з непроханими гостями", – розповіли військові.
Після влучного удару зі "Стугни" по МТ-ЛБ більшість окупантів були ліквідовані. "Ось тут вони (українські військові – Ред.) радісно зустрічають МТ-ЛБ з окупантами, більшість із яких уже повернулися додому в правильних упаковках (якщо повезло)", – сказано в повідомленні.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...