Українські захисники зі "Стугни" підбили ворожий бронетранспортер, набитий окупантами (відео)

Українські військові продовжують майстерно знищувати російських окупантів. Оператори протитанкового ракетного комплексу "Стугна-П" підбили ворожий бронетранспортер МТ-ЛБ, передають Патріоти України.

Він був заповнений загарбниками, а ще кілька з них сиділи зверху на броньовику. Про це повідомили на сторінці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила у Facebook.

"В окупантів є такий цікавий квест – взяти якусь бойову машину, загрузити її орками всередині і ще з 5-8 зверху, для переконливості, та прямувати на зустріч нашим протитанкістам. Ми народ гостинний і оператори ПТРК "Стугна-П" із великим задоволенням привітаються з непроханими гостями", – розповіли військові.

Після влучного удару зі "Стугни" по МТ-ЛБ більшість окупантів були ліквідовані. "Ось тут вони (українські військові – Ред.) радісно зустрічають МТ-ЛБ з окупантами, більшість із яких уже повернулися додому в правильних упаковках (якщо повезло)", – сказано в повідомленні.

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 31 березня

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:07

Росія у війні проти України втратила близько 173 360 військових, 3 615 танків, 6 977 ББМ та 2 248 безпілотників. . Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 31.03.23 орієнтовно склали: