
На Бахмутському напрямку українські військові знищили групу окупантів із ПВК "Вагнер", повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ". Про кількість знищених загарбників поки не повідомляють, передають Патріоти України.

"ЗСУ виявили і знешкодили російську розвідувальну групу, яка намагалася вести розвідку в районі Потьомкиного на Південнобузькому напрямку. Також українські військові відбили наступи на декількох напрямках", - йдеться у звіті Генерального штабу ЗСУ за 27 серпня.
"На Бахмутському напрямку противник здійснював обстріли наших військ з наявного озброєння в районах населених пунктів Бахмутське, Весела Долина, Зайцеве та Кодема. Ударів ворожої авіації зазнали райони Зайцевого і Соледара.
Окремі підрозділи противника зробили спробу поліпшення тактичного положення в напрямках населених пунктів Соледар, Зайцеве і Майорськ. Удачі не мали, відійшли", - наголосили у Генштабі.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...