
На Бахмутському напрямку українські військові знищили групу окупантів із ПВК "Вагнер", повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ". Про кількість знищених загарбників поки не повідомляють, передають Патріоти України.

"ЗСУ виявили і знешкодили російську розвідувальну групу, яка намагалася вести розвідку в районі Потьомкиного на Південнобузькому напрямку. Також українські військові відбили наступи на декількох напрямках", - йдеться у звіті Генерального штабу ЗСУ за 27 серпня.
"На Бахмутському напрямку противник здійснював обстріли наших військ з наявного озброєння в районах населених пунктів Бахмутське, Весела Долина, Зайцеве та Кодема. Ударів ворожої авіації зазнали райони Зайцевого і Соледара.
Окремі підрозділи противника зробили спробу поліпшення тактичного положення в напрямках населених пунктів Соледар, Зайцеве і Майорськ. Удачі не мали, відійшли", - наголосили у Генштабі.
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...