
На Бахмутському напрямку українські військові знищили групу окупантів із ПВК "Вагнер", повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ". Про кількість знищених загарбників поки не повідомляють, передають Патріоти України.

"ЗСУ виявили і знешкодили російську розвідувальну групу, яка намагалася вести розвідку в районі Потьомкиного на Південнобузькому напрямку. Також українські військові відбили наступи на декількох напрямках", - йдеться у звіті Генерального штабу ЗСУ за 27 серпня.
"На Бахмутському напрямку противник здійснював обстріли наших військ з наявного озброєння в районах населених пунктів Бахмутське, Весела Долина, Зайцеве та Кодема. Ударів ворожої авіації зазнали райони Зайцевого і Соледара.
Окремі підрозділи противника зробили спробу поліпшення тактичного положення в напрямках населених пунктів Соледар, Зайцеве і Майорськ. Удачі не мали, відійшли", - наголосили у Генштабі.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою