Українські захисники знищили групу "вагнерівців". Ліквідовано також чергову розвідгрупу ворога

На Бахмутському напрямку українські військові знищили групу окупантів із ПВК "Вагнер", повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ". Про кількість знищених загарбників поки не повідомляють, передають Патріоти України.

"ЗСУ виявили і знешкодили російську розвідувальну групу, яка намагалася вести розвідку в районі Потьомкиного на Південнобузькому напрямку. Також українські військові відбили наступи на декількох напрямках", - йдеться у звіті Генерального штабу ЗСУ за 27 серпня.

"На Бахмутському напрямку противник здійснював обстріли наших військ з наявного озброєння в районах населених пунктів Бахмутське, Весела Долина, Зайцеве та Кодема. Ударів ворожої авіації зазнали райони Зайцевого і Соледара.

Окремі підрозділи противника зробили спробу поліпшення тактичного положення в напрямках населених пунктів Соледар, Зайцеве і Майорськ. Удачі не мали, відійшли", - наголосили у Генштабі.

Чорне море під контролем України? Експерт оцінив можливості російського флоту

вівторок, 23 червень 2026, 6:50

Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...